Profcen

Polityka prywatności

"Profcen" Tomasz Budzik - Wycena nieruchomości - operator strony www.profcen.pl - nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez użytkowników strony.

Mając na uwadze prawo do ochrony prywatności każdego z naszych odbiorców ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o słuchaczach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym odbiorcom usług na najwyższym poziomie.

Podczas korzystania ze strony wszyscy użytkownicy pozostają anonimowi, a wypełnione formularze kontaktowe trafiają tylko i wyłącznie do firmowej skrzynki pocztowej. 

Na podstawie uzyskanych informacji sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, nie ujawniane osobom trzecim. Obejmują one informacje o oglądalności serwisu.

Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną WWW.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z administratorem serwisu, pisząc na adres poczty e-mail:

wycena@profcen.pl

Materiały użyte w serwisie są własnością Profcen, bądź pochodzą z darmowych serwisów.

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, reprodukowania, publikowania, i/lub modyfikowania materiałów opublikowanych na stronie bez naszej zgody.

 

Profcen - Tomasz Budzik